KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8757315
nr 875 7315
Blandteknik
Ritning, Little Temple for California, 1976, signerad, bladets mått: 28x52
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:52:09
15/2 19:42:51
100 kr
17/2 14:39:14